Čo zažijete?

Nová prehliadka tajomných živočíchov, ktorí obývali našu Zem milióny rokov a zanechali svoje stopy aj vo Vysokých Tatrách.

250 miliónoch rokov ležali v zabudnutí a dnes sa prebúdzajú, aby ste ich mohli obdivovať v novej unikátnej výstave v srdci Tatier. Vydajte sa na cestu do minulosti a preskúmajte život úžasných pravekých tvorov.

Dinopark Tatry má najväčšiu koncentráciu dinosaurov na meter štvorcový. Vďaka tomu sa môžete dozvedieť všetky zaujímavosti a skutočné poznatky o týchto tvoroch. Postavili sme ho na mieste, kde kedysi žili. U nás dostanete koncentrovaný výklad tých najzaujímavejších vecí bez toho, aby ste sa s deťmi museli presúvať po veľkých trasách. ???? Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Čo vás čaká:

V Dinoparku vás naše Dinosprievodkyne zoznámia s najrýchlejším, najkrvilačnejším, ale aj najstarším a najväčšim dinosaurom, aký kedy na planéte žil. Uvidíte ich zblízka, ako by pred vami stáli živí. Naše dinosary síce žmurkajú, hýbu sa a často si aj schuti zarevú, ale báť sa ich nemusíte. Sú dobre vycvičené a poslúchajú na slovo. Príďte a dozviete sa veľa zaujímavého. Ak správne vyplníte kvíz, dostanete od nás malú odmenu. V rámci prehliadky je aj kino s filmom o T-rexíkových dobrodružstvách. Kino je určené pre našich najmenších divákov.

Dinosaury

10 dynamických modelov dinosaurov s realistickými zvukmi. 

Milovníkov dinosaurov privíta už pri vstupe obrovský Brachiosaurus.
10 veľjašterov môžete obdivovať vo vnútri v klimatizovaných priestoroch kupoly.
Verný pohyb a realistické zvuky vdýchnu týmto pravekým zvieratám život a prebudia ich zo spánku.
Nielen že sa môžete s každým dinosaurom vyfotografovať, ale dozviete sa aj zaujímavé informácie o ich spôsobe života, stravovaní a dobe, v ktorej vládli Zemi.

Zoznámite sa s:

Diplodocus
T-rex
Carnotaurus
Dilophosuarus
Wuershosaurus
Spinosaurus
Triceratops
Dimetrodon
Brachiosaurus

 

Virtuálna realita

2D kino

Film Dobrodružstvá T-rexíka je určený pre našich najmenších návštevníkov. Prehráva sa každých 10 minút a môžete si ho pozrieť pred alebo po prehliadke expozície dinosaurov v cene vstupenky.

2 skákacie hrady

V rámci areálu dinoparku sme pripravili bezplatne oddychovú zónu s hojdačkami, pocitovým chodníkom, pieskoviskom a športovým náčiním pre najmenších ZDARMA.

Skákacie hrady a trampolíny sú spoplatnené najlepšou cenou v Tatrách:  2,99€/20min. Táto časť areálu je pre vás k dispozícii len počas priaznivého počasia.

Ďakujeme za pochopenie

2 detské trampolíny

Bufet

Navštívte nás

Dolný Smokovec 5
062 01 Vysoké Tatry

e-mail: info@dinotatry.sk
tel.: +421 948 766 483